Партія Вакарчука може не потрапити до Верховної Ради: опубліковано свіжі рейтинги КМІС

Партія "Голос" на чолі з фронтменом групи "Океан Ельзи" Святославом Вакарчуком різко перестала бути фаворитом великої кількості українських громадян. Про це свідчать дані соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Партія Вакарчука може не потрапити до Верховної Ради: опубліковано свіжі рейтинги КМІС - today.ua

Соцопитування проводилось у формі особистого інтерв'ю в період з 25 червня по 7 липня поточного року.

Поділитися своїми думками щодо політичної ситуації в країні погодилися 2004 респондента. Зібрані дані свідчать про те, що зараз політичну силу "Голос" Святослава Вакарчука досить складно назвати улюбленицею українців - її рейтинг становить лише 4,4%. Такі цифри закидають "Голос" на п'яту позицію парламентського рейтингу, і позбавляють партію можливості боротися за місця у Верховній Раді України нового скликання.

Партія Вакарчука може не потрапити до Верховної Ради: опубліковано свіжі рейтинги КМІС

При цьому варто відзначити, що інші соціологічні центри надають зовсім не такі рейтинги політсил. Зокрема, нещодавно представники Соціологічної групи "Рейтинг" говорили про підтримку партії "Голос" Святослава Вакарчука на рівні 7,2%.

Нагадаємо, раніше лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук засудив телеміст з російськими пропагандистами, який вирішив провести підконтрольний Віктору Медведчуку телеканал NewsOne. Партія “Голос” закликала РНБО, СБУ і президента України Володимира Зеленського дати належну правову і політичну оцінку таким діям телеканалу NewsOne.