Партія Порошенка натякнула на причетність влади до підпалу будинку Гонтаревої

У партії екс-президента "Європейська солідарність" вважають, що підпал будинку Валерії Гонтаревої, що стався вночі 17 вересня, є помстою за її діяльність на посаді голови НБУ. Соратники Порошенка вимагають від влади припинити кампанію терору, що здійснюється щодо колишньої голови Національного банку України. Про це йдеться на сайті політичної сили.

Партія Порошенка натякнула на причетність влади до підпалу будинку Гонтаревої  - today.ua

"Переконані, що ця кампанія є помстою за державну і реформаторську позицію Гонтаревої під час перебування на посаді голови НБУ. Її особиста роль у вичищенні "авгієвих стаєнь" української банківської системи визнана в світі і, зокрема, в МВФ, який назвав її одним із найкращих банкірів світу", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі партії зазначили, що підпал приватного будинку Гонтаревої – це не випадковість, а результат регулярних публічних погроз. Там зазначили, що затягування розслідування кампанії терору проти Гонтаревої матиме руйнівні наслідки для репутації України та її інвестиційної привабливості.

Партія "Європейська Солідарність", в свою чергу, інформуватиме міжнародні структури, уряди інших країн і, зокрема, Великої Британії про загрозу життю для Валерії Гонтаревої, а також про інші антидемократичні тенденції, які спостерігаються в Україні за нової влади.

"Не виключаємо, що у владі є представники, які мають мотиви помсти Гонтаревої. Звертаємо також увагу, що підпал автомобіля дітей політика залишився без реакції влади. Показова бездіяльність правоохоронних органів щодо цих публічних погроз і дій, наштовхують на думку, що українська правоохоронна система свідомо закриває очі на терор щодо проукраїнських сил. Це є загрозою не просто для української опозиції, це є загрозою для демократії", – додали в Євросолідарності.

Нагадаємо, 17 вересня екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила про підпал свого будинку в с. Гореничі під Києвом.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував підпал будинку Гонтаревої, зазначивши, що замовник підпалу – це “ворог, який шкодить державі”.

ДЖЕРЕЛОukr.segodnya.ua