Партія “Основа” висунула свого кандидата в президенти

442
Партія "Основа" висунула свого кандидата в президенти - today.ua

Сьогодні, 18 січня, під час з’їзду партії “Основа” Сергія Таруту офіційно висунули кандидатом на пост президента України. Про це повідомляє прес-служба політсили.

Зазначається, що найближчими днями Тарута подасть всі необхідні документи для реєстрації кандидатом до Центральної виборчої коміссії.

“Партія впевнена в тому, що саме наш лідер Сергій Тарута зможе стати дійсно Гарантом успіху України. В нашого кандидата є бездоганна ділова репутація, досвід управлінця та антикризового менеджера, зібрана надійна команда людей справи, розроблена чітка стратегія досягнення миру і розвитку економіки”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, Сергій Тарута має дві вищих освіти: менеджер зовнішньоекономічної діяльності та інженер-механік. Після закінчення Маріупольського політехнічного інституту працював на заводі “Азовсталь”, де був керівником цехового рівня,а згодом – керівником зовнішньоекономічної служби всього комбінату.

У 1995 році створив і очолив зовнішньоторговельну фірму “Азовімпекс”, яка в 1996 році виступила одним із засновників корпорації “Індустріальний союз Донбасу”. З перших днів є виконавчим директором корпорації, а в 2002 р. очолив Раду директорів Корпорації “Індустріальний Союз Донбасу”. Співголова Індійсько-української торгово-промислової групи. З грудня 2006 року – голова спостережної ради, ВАТ “Дніпровський металургійний комбінат імені Дзержинського”.

З 1998 до 2006 рр. був депутатом Донецької облради, а також членом постійної комісії з питань землі та природних ресурсів.

З квітня 2004 р. по травень 2005 р. – член Ради підприємців при Кабінеті міністрів України.

Спільно із О. Прогнімаком заснував фонд “Арт-Інвест”, що займається поверненням предметів культури та мистецтва в Україну.

Також Тарута є співвласником заснованого у 1991 році Музею національного культурного надбання “Платар”.

За оцінкою журналу “Форбс”, Тарута входить до 500 найбагатших людей планети (оцінка багатства — 2 млрд доларів США).

З 2 березня 2014 року по 9 жовтня 2014 року Сергій Тарута очолював Донецьку ОДА.

Нагадаємо, раніше нардеп розповів, коли Порошенко і Тимошенко оголосять про участь у президентських виборах.

загрузка...