Оля Полякова залишає Україну: співачка назвала причину раптового рішення

Оля Полякова вирішила хутко зібрати валізи і поїхати з рідної землі. Популярна українська співачка у себе на сторінці в Instagram поділилася цією радісною новиною. Полякова повідомила, що їде до США і Канади, так як їй нарешті дали візу.

Оля Полякова залишає Україну: співачка назвала причину раптового рішення - today.ua

Артистка відзначила, що її чекає сама більше і захоплююча подорож в житті і зовсім скоро вона покаже світові, на що здатна. Підписники зірки вже звикли до її епатажних витівок, але таку прекрасну новину теж зустріли на Ура!. Полякова у своєму блозі виставила незвичайне селфі, на якому вона зі своєю дружною командою розповіла про грандіозні зміни у своєму житті – їй і її команді відкрили довгоочікувані візи в США і Канаду. Суперблондинка вирушає в тур по США і Канаді, де відвідає відразу кілька міст: 7 січня – Майамі, 10 січня – Торонто, 11 січня – Чикаго, 12 січня - Нью-Йорк.

Оля Полякова залишає Україну: співачка назвала причину раптового рішення

Багато користувачів побажали співачці тільки йти вперед і збирати величезні зали її шанувальників. Оля Полякова на фото виглядає такою природною без макіяжу. Тому її фанати попросили зірку більше публікувати таких "справжніх фото". Хоча сама співачка нещодавно розповіла про сексуальні домагання, які їй довелося пережити тоді, коли вона тільки починала свою музичну діяльність. Крім того, Полякова поскаржилася на домагання навіть одного відомого політика.

Раніше ми повідомляли про те, що Оля Полякова здалася в чудовому образі і продемонструвала струнку фігуру в красивому вечірньому вбранні. .