Оля Полякова випустила новий кліп за участю дочки

433
Оля Полякова випустила новий кліп за участю дочки - today.ua

Українська співачка Оля Полякова 8 березня презентувала кліп на пісню “Лед тронулся”, який присвятила дітям. Режисером кліпу виступив Алан Бадоєв. За добу нова відеоробота зірки набрала більше 200 тисяч переглядів на Youtube.

“Кліп “Лед тронулся” присвячений дітям! Адже для них ми, незважаючи на всі наші помилки та поразки, найкращі, найважливіші, найголовніші люди, тільки для них ми справжні королі і королеви!” – розповідає Полякова.

У кліпі з елементами екшену Полякова постала в образі фігуристки. На льоду зірка з’явилася з дворазовим чемпіоном України і світу в одиночному катанні – фігуристом Дмитром Дмитренко. Також одну з головних ролей у відео виконала молодша дочка співачки – Аліса, яка вже вдруге бере участь в зйомках кліпу зіркової мами.

Підписники Олі Полякової в Instagram активно відреагували на прем’єру кліпу, написавши їй багато приємних компліментів.

“Нереально крутий кліп!!!!”, “Ну це просто шедевр”, “Оля я ваш фанат творчості, то що ви робите все на краще, побільше б таких співачок, вам Оля побільше б таких пісень, і удачі вам у всьому! Дуже цікавий блокбастер вийшов”, “Кліп супер, пісню вже майже вивчила”, “Пісня кліп вийшов= ХІІІТТТ!”, “Алісочка молодець!”, – написали фоловери.

Зйомки кліпу відбувалися в Льодовому палаці в Броварах. Для того, щоб виконати всі режисерські задумки, Олі Полякової довелося тренуватися 4 місяці. На репетиціях і під час зйомок артистка дуже сильно перемерзала, а стрибок в ополонку став для неї справжнім подвигом.

“Алан відчуває до мене таємну ненависть (сміється). Кліпмейкер знущається наді мною у всіх своїх кліпах – намагається заморозити. Це вже другий кліп в моєму житті, на зйомках якого я так замерзла, гірше почуття холоду не відчувала. У кліпі “О Боже, как больно” Алан вирішив обливати мене водою. І це взимку на вулиці в мінусову температуру. У новому кліпі “Лед тронулся” дві доби мене тримали на ковзанці, де було дуже холодно, а я була в тонких костюмах. І думаю, Алан робить це все зі злим умислом”, – з гумором прокоментувала зірка знімальний процес.

Раніше повідомлялося, що учасниця п’ятого сезону шоу “Холостяк” співачка Лія Лі презентувала нову весняну композицію “Залюбила”.