Оля Полякова оголосить назву своєї партії: стала відома дата

Оля Полякова оголосить назву своєї партії: стала відома дата - today.ua
Loading...

Українська співачка Оля Полякова, яка отримала від Держкіно кошти на фінансування свого першого фільму, невдовзі зареєструє у Мін’юсті власну партію, про яку зірка вже не раз розповідала у ЗМІ. Цю інформацію підтвердив продюсер співачки Михайло Ясинський.

Назву новоствореної партії Полякова оголосить вже в листопаді. За словами продюсера, співачка не брала участь у цьогорічних парламентських виборах, тому що створення партії — це “питання не одного дня”.

“У листопаді відбудеться прес-конференція, під час якої Оля назве дату реєстрації своєї партії і оголосить її назву. Тобто, в найближчі місяці ми оголосимо про наші плани і завдання так само голосно, як заявили про політичні амбіції однієї з найбільш харизматичних жінок країни”, – сказав Ясинський.

Також продюсер зазначив, що назва партії буде обрана після проведення фокус-групового дослідження, яке заплановане на жовтень. До її складу, за попередньою інформацією, будуть входити лише жінки.

Нагадаємо, на початку червня під час свого виступу на Форумі Жіночого партнерства Оля Полякова закликала всіх жінок до об’єднання, метою якого є боротьба з гендерних шовінізмом в країні і депопуляцією українського народу, зміна старих облич у владі і відповідальність за прийняття рішень можновладців.

Тоді співачка наголосила, що особисто буде формувати сильну та талановиту команду жінок, з якою в майбутньому зможе рухатися далі.

Today.ua повідомляв, що Оля Полякова виступить продюсером нової стрічки під назвою “Зірки за обміном”, у якій також зіграє головну роль.

ТОП-5 порід собак для сімей з дітьми
Багато дітей роками випрошують у батьків собаку, однак ті не завжди охоче погоджуються. До цього питання дійсно потрібно підходити з особливою увагою. Не всі породи...
В Україні збільшать розмір мінімальної пенсії, але не всім
На українців чекає підвищення пенсії, що пов’язане з ростом прожиткового мінімуму. Втім, деяким категоріям громадян підвищувати пенсії не будуть. Як відомо, підвищення прожиткового мінімуму в...
ПриватБанк звинувачують у користуванні клієнтськими коштами під прикриттям “технічного навантаження”
ПриватБанк потрапив у черговий скандал. Клієнт фінустанови поскаржився на те, що під приводом технічного навантаження ПриватБанк вирішив скористатися його коштами. Свій негативний відгук незадоволений клієнт...
Піти у відпустку і не погладшати: дієтолог дала 5 цінних порад
Повернутись з відпустки і побачити на вагах нові та не надто приємні цифри – ситуація, знайома багатьом жінкам. Втім, якщо виконувати декілька простих правил, можна...