Ольга Сумська привітала старшу доньку з днем народження та показала рідкісне спільне фото

Вперше матір'ю Ольга Сумська стала 1 червня у День захисту дітей. На світ з'явилася її старша дочка Тоня, яка живе та працює в Росії.

Ольга Сумська привітала старшу доньку з днем народження та показала рідкісне спільне фото - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз українська актриса, яка не бачила свою доньку та онуків уже довгий час, привітала Антоніну з днем народження.

З шанувальниками вона поділилася колажем, що складається з двох фотографій. Фото зроблено кілька років тому, коли Паперна ще приїжджала до України. Після початку повномасштабного вторгнення дочка Ольги Сумської ухвалила рішення залишитися в Росії з чоловіком та дітьми та мовчати про війну.

"Доця! З днем народження, рідненька! Моя любов!" - зазначила у публікації актриса.

Ольга Сумська привітала старшу доньку з днем народження та показала рідкісне спільне фото

Іменинниця також поділилася новим фото в Інстаграм. На чорно-білому знімку 33-річну актрису зафіксовано в топі та сорочці, демонструючи свій плоский живіт. Напередодні повномасштабної війни Тоня коротко обрізала волосся, і за рік у неї вже помітно відросло волосся. Зараз Паперна носить рване каре.

Ольга Сумська привітала старшу доньку з днем народження та показала рідкісне спільне фотоВарто зазначити, що дружина російського актора Володимира Яглича обмежила можливість коментувати публікації, дозволивши писати повідомлення лише своїм друзям.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала рідкісне фото з підрослою дочкою від другого чоловіка.