Олег Винник зворушив ніжним фото з мамою

616
Олег Винник зворушив ніжним фото з мамою - today.ua

Популярний український співак Олег Винник опублікував на своїй сторінці в Instagram зворушливе привітання з Днем матері. У святковий день він згадав про свою маму Ганну Яківну, яка пішла з життя у минулому році, і поділився з підписниками їх спільним фото. Знімок наповнений ніжністю і душевністю, оскільки зроблений не в рамках фотосесії, а в теплій домашній атмосфері на одній із сімейних зустрічей.

Подивитися цю публікацію в Instagram

“Мати каже правду. На ті вона і мати. Матінку послухать – частку кращу мати”. Мати не просто говорити, що треба любити.. Вона любити! Мати не просто вчить, як треба чинити.. Вона робить! Кожну маму вітаю зі святом! Дякую за ваші мудрі поради, турботливі руки, ласку і ніжність, добрі та чуйні серця. День Матері – лише привід сказати найріднішим жінкам ті, що ми відчуваєм щодня. Бережіть матерів, частіше говоріть їм слова подяки та любові.

Публікація від Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@olegg.vynnyk)

Винник процитував свою пісню про маму: “Мати каже правду. На те вона і мати. Матінку послухать – долю кращу мати” і порадив частіше говорити мамам слова любові і вдячності.

Шанувальники артиста в коментарях почали згадувати про своїх мам і оцінили щирість свого кумира.

“Я вірю, що всі мами, дивлячись з неба, благословляють своїх дітей”, “Ваша мама завжди залишається у вашому любляче серце. Ви будете пам’ятати її завжди!”, “Бажаю всім у кого ще є така можливість любити і цінувати своїх матерів, дзвонити і приїжджати до них без приводу”, “Спасибі мамі Олега за такого прекрасного синочка”, “Величезне спасибі цій святій жінці, що подарувала нам Олега Винника”, – написали фоловери.

Як повідомлялося, 11 травня розпочався концертний тур Олега Винника європейськими містами, який закінчиться 25 травня концертом у Празі. Співак виступить у Вільнюсі, Празі і в декількох містах Німеччини. Він сподівається, що на його концерти прийдуть не тільки представники української діаспори. Адже на початку 2000-х років Винника добре знала європейська публіка, як артиста мюзиклів — він виконував провідні ролі під сценічним ім’ям OLEGG.

загрузка...