Олег Винник розповів про свою вагу і нову дієту

777
Олег Винник розповів про свою вагу і нову дієту - today.ua

Популярний український співак Олег Винник, який зараз гастролює по Європі, в ефірі програми “Зірковий шлях” зізнався, що важить 80 кг. З приводу своєї дієти артист розповів, що вживає всі продукти, але в певний час. При цьому, він регулярно займається спортом.

“Чудес немає. Ми повинні розуміти, що і скільки ми їмо. Це дуже важливо. Раніше я не думав про це, і я знаю, що 99% людства про це теж не думає. Навіть якщо ти з’їси вранці чорного хліба з маслом, це нормально. Масло, до речі, це не так погано. Це навіть добре. А ось перед сном хліба білого наїстися або макаронів, наприклад… Ми знаємо чітко, що це відкладається в «булочки», – розповів Винник.

За словами співака, він їсть потроху, завдяки чому не набирає зайву вагу.

“Я важу 80 кілограмів. Звичайно, для того, щоб триматися, треба спортом займатися. Я звик до спорту, і все в м’язах, жиру немає”, – пояснив він.

Навіть на відпочинку артист не пропускає пробіжок, захоплюється прогулянками на велосипеді і регулярно відвідує спортзал. Олег Винник займається з особистим тренером, який супроводжує його у всіх подорожах.

Today.ua повідомляв, що Олег Винник вперше дав сольний концерт у рідному селі Червоний Кут Черкаської області, де він народився і виріс.

загрузка...