Олег Винник повертається працювати у Німеччину

3101
Олег Винник повертається працювати у Німеччину - today.ua

Популярний український співак Олег Винник їде до Німеччини, де почалася його музична кар’єра, щоб зустрітися зі своїми відданими слухачами. Артист анонсував серію концертів в рамках європейського туру, який стартує 11 травня. Про це Винник повідомив на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши коротке відео.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Стартуємо через 3 дня! #eurotour #ov #oleggvynnyk #євротур #олегвинник

Публікація від Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@olegg.vynnyk)


Артист обрав для своїх виступів такі концертні зали, як Friedrich Ebert Halle, Stadthalle Fürth, Urania, тощо. Сет-лист складається із золотих хітів музиканта: “Щастя”, “Ніно”, “Вовчиця”. Особливим сюрпризом для глядачів стане виконання ранніх композицій Винника.

Олег Вінник також виступить з концертами у Вільнюсі та Празі. Він сподівається, що на його концерти прийдуть не тільки представники української діаспори. Адже на початку 2000-х років Винника добре знала європейська публіка, як артиста мюзиклів — він виконував провідні ролі під сценічним ім’ям OLEGG. Широку популярність йому принесла роль Жана Вальжана в мюзиклі “Знедолені” та втілення образу Чорного принца — Смерті в мюзиклі “Елізабет”.

Зараз Олег Винник досить багато часу проводить в Берліні, де у нього є будинок. За чутками, тут він приховує свою сім’ю. За неофіційною інформацією, дружиною Винника є його бек-вокалістка Таюне. Вони нібито разом ще зі студентських часів і разом виховують дорослого сина, який також проживає в Німеччині.

Today.ua повідомляв, що Олег Винник випустив кумедний кліп на пісню “Бджола Майя”, в якому постав у несподіваному образі іспанського кабальєро.

загрузка...