Олег Винник несподівано з'явиться у фіналі шоу “Танці з зірками“

Олег Винник з'явиться у суперфіналі танцювального шоу "Танці з зірками", який відбудеться найближчої неділі, 24 листопада, на каналі "1+1". Зазначається, що український співак і улюбленець жінок буде підтримувати танцювальні пари на балконі. Також в цей проект повернуться DZIDZIO та Серьога.

Олег Винник несподівано з'явиться у фіналі шоу “Танці з зірками“  - today.ua

14-й прямий ефір шоу "Танці з зірками" розділять на три танцювальних етапи.

Відомо, що в першому етапі за перемогу в суперфіналі змагатимуться три пари: Ганна Різатдінова та Олександр Прохоров (будуть запалювати зал пристрасним пасадоблем), Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар (виконають лінді-хоп вечірки в стилі Гетсбі), Ксенія Мішина та Євген Кот (будуть танцювати фокстрот під хіт Кузьми Скрябіна "Мовчати").

На другому етапі пари покажуть танець, який став самим популярним на думку глядачів.

На третьому етапі танцювального шоу "Танці з зірками" учасники шоу доведуть свою майстерність.

У суперфіналі переможцем стане та пара, яка набере найбільшу кількість балів у сумі за результатами оцінок суддів за всі виступи та глядацького голосування.

Раніше шоу "Танці з зірками" покинула пара Володимира Остапчука та Ілони Гвоздьової. Партнерка по танцях відомого телеведучого розповіла, що вилетіли вони саме через Остапчука, так як глядачі надіслали дуже мало SMS-повідомлень за їх пару.

Також Today.ua писав про те, що дна з  найулюбленіших пар телеглядачів на шоу “Танці з зірками” Олена Кравець і Макс Леонов покинула паркет ще в позаминулому випуску.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua