Офіцер ЗСУ спіймався на хабарі: оприлюднені фото

У неділю, 24 лютого 2019 року, правоохоронцями було задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди командиром однієї з військових частин Рівненщини. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Офіцер ЗСУ спіймався на хабарі: оприлюднені фото - today.ua

Слідчі теруправління ДБР у м. Хмельницькому спільно з оперативниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Рівненській області встановили, що полковник отримав від підприємця 10 тис доларів США.

Хабар призначався за підписання договорів про закупівлю та монтаж обладнання на території військової частини.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="43142,43143,43144"]

Правопорушника було затримано під час одержання другої частини коштів у сумі 7 тис доларів США.

Раніше правоохоронці вже задокументовали отримання першої частини хабара у сумі 3 тис доларів.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення офіцеру про підозру, обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, керівник виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області вимагав гроші із працівників, які вони отримують у вигляді заохочення.

Також ми писали, що у Києві затримали старшого групи прокурорів Генеральної прокуратури України, який вимагав хабар у розмірі 20 тисяч доларів.