Офіцер ЗСУ спіймався на хабарі: оприлюднені фото

627
Офіцер ЗСУ спіймався на хабарі: оприлюднені фото - today.ua

У неділю, 24 лютого 2019 року, правоохоронцями було задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди командиром однієї з військових частин Рівненщини. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Слідчі теруправління ДБР у м. Хмельницькому спільно з оперативниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Рівненській області встановили, що полковник отримав від підприємця 10 тис доларів США.

Хабар призначався за підписання договорів про закупівлю та монтаж обладнання на території військової частини.

Правопорушника було затримано під час одержання другої частини коштів у сумі 7 тис доларів США.

Раніше правоохоронці вже задокументовали отримання першої частини хабара у сумі 3 тис доларів.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення офіцеру про підозру, обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, керівник виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області вимагав гроші із працівників, які вони отримують у вигляді заохочення.

Також ми писали, що у Києві затримали старшого групи прокурорів Генеральної прокуратури України, який вимагав хабар у розмірі 20 тисяч доларів.

загрузка...