Один із каналів України “послав” ЗСУ з вибухами під Ічнею

76
Один із каналів України "послав" ЗСУ з вибухами під Ічнею - today.ua

Програма “Доброго ранку, Країно!” виробництва ТОВ “ЕРА-МЕДІА”, яка транслюється на телеканалі UA:ПЕРШИЙ, відмовила армійським речникам у прямому ефірі для екстреного інформування глядачів про вибухи на армійських складах в Ічні Чернігівської області.

З’ясувалося, що близько 7 ранку у вівторок, 9 жовтня, до начальника управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Збройних Сил України звернулося ТОВ “ЕРА-МЕДІА”, яке належить позафракційному народному депутату Андрію Деркачу (на фото), виробляє з проханням включитись у прямий ефір програми “Доброго ранку, країно!” телефоном. Але протримавши військового на зв’язку тривалий час, журналісти не випустили начальника управління до ефіру з останніми зведеннями про НП, мотивувавши це браком часу.

Команда Суспільного мовника вважає, що непрофесійна поведінка журналістів програми “Доброго ранку, Країно!” яка примусово, через рішення суду, транслюється на телеканалі UA:ПЕРШИЙ ставить під загрозу можливість громадян отримувати екстрену інформацію, яка впливає на безпеку населення.

Нагадаємо, вибухи й досі лунають на арсеналі в Ічні.

Однією з основних версій причин вибухів — протиправні дії диверсантів з РФ.

загрузка...