Одіозному чиновнику часів Януковича дозволили брати участь у виборах: рішення Верховного суду

Сьогодні, 1 липня, керувавшому Адміністрацією президента Віктора Януковича Андрію Клюєву, якому Центральна виборча комісія (ЦВК) відмовила в реєстрації як кандидата в народні депутати України, Касаційний адміністративний суд при Верховному суді повернув право брати участь у дострокових парламентських виборах. Про це повідомив адвокат Юрій Сухов.

Одіозному чиновнику часів Януковича дозволили брати участь у виборах: рішення Верховного суду  - today.ua

«Суд не погодився з ЦВК України та скасував, як на мене, сепаратистське і кон'юнктурне рішення про відмову в реєстрації Клюєва А., що постійно проживає на території України у м. Донецьку, кандидатом у народні депутати України від Ліберальної партії України в одномандатному виборчому окрузі № 46 на позачергових виборах 21 липня 2019 року», — повідомив Юрій Сухов.

У Центрвиборчкомі, відмовивши одіозному Клюєву в реєстрації, уточнили причину. Це було зроблено через невиконання вимоги для кандидатів в народні депутати України — жити в країні останні п'ять років. Нагадаємо, Андрій Клюєв покинув Україну в 2014 році і, за даними СБУ, весь цей час перебував у Росії.

Також ми повідомляли, що Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відхилив апеляційну скаргу ЦВК, дозволивши партії «Рух нових сил» Михеіла Саакашвілі брати участь у дострокових виборах до Верховної Ради, які повинні відбутися 21 липня 2019 року.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com