Один із кандидатів в президенти відмовився на користь Вілкула

3523
Один із кандидатів в президенти відмовився на користь Вілкула - today.ua
Фото: .unian.net

У четвер, 7 березня, голова партії “Наші”, народний депутат, кандидат в президенти Євген Мураєв зняв свою кандидатуру з президентських виборів і заявив про свою підтримку лідера “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула.

“Ми готові об’єднати свої зусилля. Людей, штаби, ресурси, щоб протистояти цій владі. Я знімаю свою кандидатуру на користь Вілкула”, – заявив Євген Мураєв.

Нардеп Мураєв також повідомив, що найближчим часом відбудеться об’єднавчий з’їзд, який дозволить створити “реально сильну опозиційну силу”.

У свою чергу, Олександр Вілкул заявив, що в разі перемоги на президентських виборах він буде рекомендувати Мураєва на пост прем’єр-міністра. Крім того, Мураєв повинен очолити об’єднану партію на парламентських виборах.

Згідно з останнім соцопитуванням групи “Рейтинг”, проведеного в лютому 2019 року, за Євгена Мураєва готові були проголосувати 2,5% виборців, за Олександра Вілкула – близько 2%.

Нагадаємо, ті кандидати, які подадуть заяву в ЦВК про відмову балотуватися на пост президента України до 7 березня, будуть виключені з бюлетеня. Якщо ж хтось прийме це рішення пізніше, проти його прізвища у бюлетені члени виборчої комісії повинні будуть поставити штамп “вибув”.

Раніше повідомлялося, що Євген Мураєв має у власності квартиру в Харкові 170,6 кв. м, також орендує приміщення нежитлової будівлі (128,6 кв. м). У Києві нардеп знімає номер в готелі “Національний” площею 53 кв. м. Володіє автомобілем Lexus LX 570 2012 року випуску. Крім того, має корпоративні права в ТОВ “Новини 24 години”.

загрузка...