”Очистити функціонал”: у Зеленського хочуть змінити роботу СБУ

184
"Очистити функціонал": у Зеленського хочуть змінити роботу СБУ - today.ua
Loading...

Секретар РНБО Олександр Данилюк розповів журналістам про те, які зміни чекають Службу безпеки України. Зокрема, Олександр Данилюк повідомив, що команда президента України Володимира Зеленського активно займається розробкою цілого спектру законопроектів, метою яких є глибоке реформування різних сфер управління державою.

Крім того, президент планує подати на розгляд Верховної Ради нового скликання законопроекти, які регулюють діяльність СБУ.

За словами секретаря РНБО, зміни стосуватимуться контррозвідки відомства, а також планується очистити функціонал СБУ. Так, багато функцій, які відомство зараз виконує, будуть прибрані. Наприклад, поза контролем СБУ буде боротьба з корупцією і економічна сфера країни.

Крім того, Данилюк повідомив, що такий підхід підтримується не тільки президентом, але і світовим співтовариством.

Данилюк розповів, що група експертів, яка розробляє відповідні законопроекти, вже створена, і зараз активно працює над створенням правової бази.

За словами Данилюка, команда Зеленського в прискореному режимі розробляє ті постулати, які будуть працювати на користь суспільства і дійсно змінять роботу СБУ, а не будуть фіктивними гаслами, мовляв “ми робимо реформи”.

Більш того, Данилюк заявив, що в розробку законопроектів потрібно залучати як представників відомства, так і досвідчених зарубіжних партнерів.

Нагадаємо, раніше в партії “Слуга народу” заявили, що команда Зеленського готує адміністративну реформу.

“Не інвестує ні копійки”: СЕО Lifecell “наїхав” на Київстар
СЕО Lifecell Ісмет Язиджи заявив, що мобільний оператор “Київстар” не інвестував жодної копійки у впровадження мобільного інтернету в сільскій місцевості. Про це СЕО Lifecell сказав...
Запорізький автомобільний завод буде випускати кросовери
Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) може почати випускати кросовери Renault Arkana. Про це повідомляється на сторінці спільноти “Українські автомобілі” в Facebook. Як передає Autonews.ua, відповідний допис...
Якою буде зима: синоптики дали прогноз
Відповідно до щорічного прогнозу погоди сервісу AccuWeather для Європи, найсильніші в сезоні зимові урагани почнуться рано в цьому році на Британських островах, в Скандинавії і...
Xiaomi презентувала універсальну зарядку для всіх пристроїв: особливості та ціна
Китайська компанія Xiaomi анонсувала випуск універсального зарядного пристрою “3 в 1” для різних ґаджетів. Окрім функцій блока живлення потужністю 18 Вт новинка  отримала вбудований PowerBank...