Обійшов Samsung: з'явились фото революційного Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4 вже зовсім скоро з'явиться у продажу, і фахівці прогнозують, що він "обійде" флагманський смартфон Samsung Galaxy S11, який також готується до виходу на ринок. Інсайдери вже опублікували фото нового Xiaomi Mi Mix 4.

Обійшов Samsung: з'явились фото революційного Xiaomi Mi Mix 4 - today.ua

Однією з головних особливостей новинки буде дисплей, який буде зігнутий з бічних сторін, за рахунок чого власники смартфону можуть розраховувати на ефект безрамковості.

Також Xiaomi Mi Mix 4 буде оснащено фронтальною камерою, яка вбудована прямо в дисплей. Вона знаходиться у верхній його частині прямо по центру, і під неї не робили жодних отворів. Саме ця фотокамера перебуває прямо в екрані смартфона, а використовувати її стає можливо тоді, коли підсвічування на ній відключається. При цьому жодних висувних механізмів і чогось подібного не передбачається. Коли екран телефону повноцінно працює, користувач може побачити невеликий слід від камери, яка знаходиться під екраном, тому що вона трохи просвічується. Можна з упевненістю сказати, що якщо в кінцевому підсумку все буде виглядати саме так, це буде справжньою революцією на ринку телефонів, адже жоден виборник ще не пропонував реальний смартфон з камерою, яка знаходиться прямо під екраном.

Таким чином, флагманський Xiaomi Mi Mix 4 буде першим смартфоном з такою особливістю.

Обійшов Samsung: з'явились фото революційного Xiaomi Mi Mix 4

Нагадаємо, раніше Xiaomi випустила милий Power Bank з функцією обігріву рук.