Обдаровані інтелектом: ТОП-5 найрозумніших порід собак

Собаки - одні з найбільш розумних і обдарованих тварин. Їх здібності іноді дивують. Адже зустрічаються собаки, які здатні видавати людські звуки, рахувати до п'яти, і здійснювати найпростіші математичні дії. Хочете й собі такого кмітливого песика? Тоді давайте розглянемо ТОП-5 порід собак, у яких найбільше потенціалу вразити інтелектом своїх господарів.

Обдаровані інтелектом: ТОП-5 найрозумніших порід собак - today.ua

Доберман-пінчер

Обдаровані інтелектом: ТОП-5 найрозумніших порід собак

Ця порода короткошерстих службових собак потребує професійного дресирування, адже у них є всі природні дані вирости геніальними псами. Інтелект доберманів дозволяє їм йти на видатні витівки. Ці собаки мають живий розум і швидко виконують команди та доручення. Дресирувати їх не просто, але зате результат вас приємно здивує. Ви зможете в усьому покластися на свого вихованця, знаючи, що він захистить вашу родину в будь-якій ситуації. До дітей і сторонніх доберман-пінчери налаштовані завжди дуже дружелюбно.

Золотистий ретривер

Обдаровані інтелектом: ТОП-5 найрозумніших порід собак

Ці собаки володіють спокійним характером, високим інтелектом і підвищеною турботою про свого господаря. Ретривери чуйні і зібрані, вони здатні легко навчатися, люблять дітей, і ніколи не проявляють агресію до людей. Ці собаки дуже витривалі, ласкаві і грайливі вихованці. Золотистих ретриверів часто використовують як поводирів сліпих, а так само в лікувальних цілях. Знаходження поруч з таким псом зцілить від будь-якої депресії. Їх позитив і ніжність в поєднанні з глибоким розумінням внутрішнього світу людини, не можуть не захоплювати.

Німецька вівчарка

Обдаровані інтелектом: ТОП-5 найрозумніших порід собак

Це представники однієї з найрозумніших порід собак. Вівчарки легко навчаються командам, дресирувати їх суцільне задоволення. Саме тому німецькі вівчарки частіше за інших використовуються для служби в армії, поліції, для охорони державних кордонів. Допитливість цих собак не знає меж. Вони люблять досліджувати своє оточення і перевіряти межі свого двору. З раннього віку німецька вівчарка буде вважати себе героєм. Якщо ви активний і любите пригоди, тоді ця собака точно для вас.

Пудель

Обдаровані інтелектом: ТОП-5 найрозумніших порід собак

Пуделі дуже розумні собаки, незважаючи на свій безглуздий і смішний вигляд. Ці собаки здатні бути рятувальниками, адже добре плавають і здавна служили людям. Серед них багато і мисливців на птахів. А те, що пуделі витворяють в цирках, говорить про їх високий рівень інтелекту. Адже вивчити таку кількість команд здатні далеко не всі собаки. Пудель здатний захистити свого господаря, навіть незважаючи на свої невеликі розміри.

Бордер-коллі

Обдаровані інтелектом: ТОП-5 найрозумніших порід собак

Представники цієї породи собак - одні з найбільш витривалих і невибагливих. Бордер-коллі - першокласні пастухи і сторожі. Вони легко дресируються, і для цього вам не знадобиться допомога професіонала. Собака буде слухатися свого господаря, якщо він до неї буде ставитися з повагою і любов'ю. Такого вірного компаньйона потрібно ще пошукати.

Раніше повідомлялося, які породи собак не можуть похвалитися високим інтелектом.

ДЖЕРЕЛОdnpr.com.ua