Нюдовий манікюр 2020: найактуальніші тренди зими

Нюд - це класичний варіант манікюру, який буде актуальним в будь-яку пору року та для будь-якої події. До того ж, сьогодні варіантів нюдового дизайну є безліч, тому в цьому стилі можна дати волю фантазії і постійно експериментувати з нейл-артом.

Нюдовий манікюр 2020: найактуальніші тренди зими - today.ua

Нейл-стиліст з Румунії Кармен Саржа зазначила, що одним з головних плюсів нюду є те, що в ньому поєднуються чистота і м'якість, елегантність, жіночність і делікатність.

"Нюд прекрасний в тандемі з фольгою, відбитками пальців (це один з ультрамодних сьогодні трендів), блиском... Він дуже красивий в тандемі з білим, червоним, чорним, синім", - розповіла вона.

Нюдовий манікюр 2020: найактуальніші тренди зими

Також стиліст порадила нюдовий манікюр для круглої або мигдалеподібної форми нігтів - тобто для максимально наближена до натуральної.

Що ж стосується найкращих відтінків для нюдового манікюру, Саржа порадила звернути увагу на персиковий, рожевий, бежевий, бузковий, світло-і темно-коричневий.

Нюдовий манікюр 2020: найактуальніші тренди зими

При цьому, за її словами, нюд гарно виглядає як з матовим, так і з глянцевим покриттям.

"Правда, матове покриття швидко забруднюється. Глянець більш практичний в носінні. Якщо ви вибрали цей дизайн (матовий, - ред.) або в принципі будь-яке інше світле покриття, використовуйте вологі серветки, щоб нігті виглядали чистими і бездоганними", - порадила нейл-стиліст.

Нюдовий манікюр 2020: найактуальніші тренди зими

Нагадаємо, раніше ми розповіли про найкращі ідеї дизайну на овальну форму нігтів.