Нову Зеландію закликають визнати Голодомор геноцидом: створено петицію

121
Нову Зеландію закликають визнати Голодомор геноцидом: створено петицію - today.ua

На сайті парламенту Нової Зеландії розміщено петицію із закликом визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Про це повідомляється на сайті парламенту країни.

“Друзі і колеги, петиція про визнання Голодомору геноцидом на сайті парламенту Нової Зеландії. Відкрита для підписів з 8 січня 2019 року і набрала поки 500+ підписів. Допоможемо зібрати необхідну кількість голосів”, – написав заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця на своїй сторінці в Twitter.

Нагадаємо, нещодавно петиція про визнання Німеччиною Голодомору геноцидом набрала необхідну кількість підписів.

Зокрема, повідомлялось, що на сайті парламенту Німеччини петиція про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу набрала вже понад 50 тисяч підписів. В тексті петиції німецькому парламенту пропонують визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу, “викликаним радянським режимом під керівництвом Сталіна”.

Як відомо, на сьогодні Голодомор визнали геноцидом Канада, Австралія, Португалія, Ватикан, Естонія, Латвія, Литва, Грузія, Польща, Угорщина, Еквадор, Колумбія, Мексика, Парагвай, Перу, США, Італія, Іспанія, Бразилія, Чехія. Ще низка країн засудили Голодомор як злочинний акт проти людяності.

загрузка...