Новий місяць 23 лютого: перевірені ритуали на залучення грошей та кохання

Новий місяць 23 лютого: перевірені ритуали на залучення грошей та кохання - today.ua

Увечері 23 лютого розпочнеться Новий Місяць – енергетично сильний період, коли рекомендується будувати плани і виконувати магічні ритуали на залучення грошей, кохання і удачі. Вважається, що разом з Новим Місяцем у вашому житті почнеться приріст того, чого вам не вистачає. Молодий Місяць – символ зародження життя, що приносить з собою оновлення в усі сфери.

Ритуали на місяць можна проводити протягом трьох днів з моменту самого молодика. Дуже важливо в цьому процесі вірити в свої сили і бути впевненим, що всі ваші бажання збудуться.

Пропонуємо до вашої уваги кілька перевірених обрядів і ритуалів, які необхідно виконувати вже сьогодні ввечері.

Ритуал у Новий місяць на гроші

Щоб збільшити своє багатство, потрібно в першу чергу подякувати Місяць за допомогу. Після цього покладіть купюри на підвіконні і попросіть їх помножити в три рази. Потім візьміть хліб, покладіть його на тарілку і залийте невеликою кількістю молока або червоного вина. Вранці згодуйте хліб птахам або тваринам. Купюри з вікна не прибирайте протягом трьох днів.

Ці гроші можна витрачати до наступного молодика. Тому, щоб ритуал працював, заведіть певну суму конкретно для таких цілей і проводьте ритуал у кожен Новий місяць. З часом у вас назбирається певний капітал.

Ритуал у Новий місяць на кохання

Щоб залучити в свою життя любов, необхідно взяти дві свічки червоного кольору, один магнітик, аркуш паперу і нитки червоного кольору.

Ставимо на піднос свічки, запалюємо їх, кладемо між свічками аркуш паперу і розміщуємо на ньому свої любовні побажання. У кінці підписуємо листочок своїм ім’ям. Потім загортаємо в нього магніт і нитками обв’язуємо. Після перев’язки пережигаємо нитки вогнем. До ранку магніт з побажаннями і палаючими свічками залишаємо біля вікна. Якщо свічки погаснуть вночі – не страшно. Вранці ховаємо магніт в потайну кишеню і носимо до тих пір, поки бажання не здійсниться.

Всі ритуали повинні проводитися з чистим серцем і добрими намірами. Іншим людям не варто знати про те, чим ви займаєтеся. Ваші бажання повинні залишатися особистими, тому не втрачайте шанс і використовуйте період Молодого Місяця з максимальною користю.

Раніше повідомлялося, що на Україну насувається штормова буря зі зливами і мокрим снігом, та вже 23 лютого суттєво похолодає.

Свято 9 квітня: народні прикмети та традиції в день святої Матрони
Матрона Солунська жила в 3 – 4 століттях. Вона була рабинею Павтіли, дружини воєначальника, яка люто змушувала свою рабиню відректися від віри в Христа. За...
Гороскоп на 9 квітня від Павла Глоби: руйнації доль не буде, але декому цей четвер запам’ятається надовго
Гороскоп на четвер, 9 квітня 2020 року, обіцяє доволі метушливий день, в якому важко буде зосередитися або просто побути наодинці з собою. Становище буде ускладнюватись...
Фанати серіалу “Свати” ревуть від захвату: актриса Анна Кошмал повідомила радісну новину
Серіал “Свати” не втратив жодного актора, усі будуть зніматися в його продовженні. Цю радісну звістку повідомила актриса Анна Кошмал, яка виконує в популярному ситкомі роль...
Страви з картоплі можуть завдати шкоди жіночому організму – попередження лікарів
Любителі картоплі повинні тримати себе в руках, стверджують лікарі. Зловживання популярним овочем веде до розвитку важких і невиліковних недуг! Насправді, ніхто не заперечує беззаперечну користь...
Розсекречена особистість сурогатної матері дітей Філіпа Кіркорова
Поп-король російської естради Філіп Кіркоров став батьком завдяки жінці Світлані з Виборга. Як виглядає сурогатна матір Алли-Вікторії і Мартіна, і за якими ознаками громадськість вирішила,...