Нове вторгнення Росії в Україну залежить від Трампа, – The Washington Post

15033
Нове вторгнення Росії в Україну залежить від Трампа, - The Washington Post - today.ua
Фото: bbc.com

З того часу, як Росія атакувала і захопила кораблі ВМС України, пройшло вже більше п’яти тижнів.

The Washington Post пише, що замість того, щоб чекати наступного кроку росіян, адміністрація Трампа повинна працювати з союзниками, щоб стримувати подальшу агресію Росії.

За останній час російські сили наростили свою присутність на кордоні Криму зі східною Україною, що викликало застереження з боку українського уряду та незалежних спостерігачів про те, що режим президента РФ Володимира Путіна може планувати нову атаку на Україну.

Незалежні спостерігачі попереджають, що Путін може планувати наступ з суші.

The Washington Post вважає, що у російського лідера є мотив для ескалації військових дій проти України. Путін прагне підірвати імідж Президента України Петра Порошенка на тлі передвиборчої гонки в країні.

Путін може вважати, що Трамп, який останнім часом голосно заперечує роль США в якості “світового жандарма”, не налаштований захищати віддалену частину України від російських танків.

Цілком можливо, що Путін зможе досягти своїх цілей, просто піднявши рівень напруженості і продемонструвавши, що він може безкарно “душити українські порти”.

Автори The Washington Post нагадали, що досі не було санкцій проти Росії, безпосередньо пов’язаних з її захопленням моряків у Керченській протоці, хоча вони повинні бути.

“В інтересах Трампа дати зрозуміти Москві, що будь-які подальші атаки викличуть сильну відповідь з боку Сполучених Штатів”, – вважають у The Washington Post.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Україна має намір і в подальшому використовувати Керченську протоку для проходу своїх кораблів.

загрузка...