Nissan Leaf отримає нову “дальнобійну” версію

1328
Nissan Leaf отримає нову "дальнобійну" версію - today.ua

Nissan Leaf 2019 з батареєю в 40 кВт-год на одній зарядці проїжджає близько 240 км. Компанія Nissan оголосила, що скоро у Nissan Leaf з’явиться більш ємна батарея, що значно збільшить запас ходу. На швидку підзарядку йде всього 40 хвилин. За цей час батарея заряджається на 80 процентів, що цілком достатньо для поїздок по місту. Правда, зарядна станція для швидкої підзарядки продається за додаткові гроші. Про це пише Аutonews.ua.

На хвилі успіху Leaf e + 3.ZERO Limited Edition компанія Nissan почала пропонувати акумуляторну батарею ємністю 62 кВт/год для комплектації Tekna і N-Connecta. Відзначається, що лінійка зазначеного безліччю нагород Nissan Leaf була розширена за рахунок додавання нової базової версії. Вона зробить володіння електромобілем більш доступним, ніж коли-небудь, при цьому залишаючись конкурентоспроможною на ринку.

Nissan Leaf, який створений в основному для міських поїздок, в базовій комплектації оснащується бортовим зарядним пристроєм потужністю 3,6 кВт, сумісним з системами як швидкої, так і звичайної зарядки. Nissan Leaf також отримав нові технології, що підвищують комфорт і задоволення від водіння розширюють можливості цих автомобілів.

Новий Nissan Leaf – символ концепції #NissanIntelligentMobility, яка визначає погляди компанії на те, що служить рушійною силою автомобілів, як вони управляються і як інтегруються в життя суспільства.

У поєднанні з новим додатком Nissan Connect Services, оптимізацію трафіку і маршруту в навігаційній системі електромобіля тепер забезпечує преміальний сервіс TomTom LIVE, який здійснює всебічну допомогу в навігації, в тому числі в прокладанні маршруту. Нові удосконалення будуть підтримуватися в новому спеціальному додатку Nissan Connect для смартфонів. Крім того, через гаджет можна буде дистанційно керувати процесом зарядки і стежити за станом акумулятора.

Нові версії Nissan Leaf вже можна замовляти, а початок їх поставок очікується влітку 2019 року.

– У Nissan ми пишаємося тим, що Leaf став номером один серед електромобілів в Європі в 2018 році, і продовжує залишатися самим продаваним в цьому році, – каже Ken Ramirez, старший віце-президент з продажу і маркетингу Nissan в Європі. – Сьогодні ми оголошуємо повну лінійку Leaf для Європи, включаючи версії e+. Разом з системою ProPILOT і передовим досвідом в області підключених сервісів покоління Nissan Leaf дійсно є символом Nissan intelligent Mobility.

Нагадаємо, Nissan Leaf визнали найдешевшим електромобілем, якщо враховувати вартість його експлуатації за п’ять років. Експлуатація Nissan Leaf 2019 протягом п’яти років обійдеться його власнику в 35 321 доларів