Німеччина готова виділити 75 млн євро на підтримку переселенців з Донбасу - Меркель

Німеччина готова виділити 75 млн євро на підтримку переселенців з Донбасу. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель під час сьогоднішньої зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Києві.

Німеччина готова виділити 75 млн євро на підтримку переселенців з Донбасу - Меркель - today.ua
Фото:Front News International

Канцлер Німеччини нагадала, що з 2014 року ФРН виділила 490 мільйонів євро на підтримку внутрішньо переміщених осіб і повідомила, що Німеччина готова виділити додаткові кошти на розвиток науки в Україні. Вона вважає, що талановиті українські науковці не мають залишати країну, а для цього їх необхідно забезпечити роботою на батьківщині.

"Я дуже рада, що сьогодні можу говорити про нашу готовність виділити додаткові кошти на суму 75 мільйонів євро. Це майже 3 мільярди гривень для покращення перспектив працевлаштування українців шляхом професійної освіти та покращення житлової ситуації", - сказала Меркель.

У квітні 2018 року Уряд Німеччини виділив 9 млн євро на створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб, а також на розвиток інфраструктури, зокрема, ремонт шкіл та дитсадків у містах, що прийматимуть переселенців.

На даний час ФРН залишається найбільшим інвестором гуманітарної допомоги Україні та всіляко підтримує територіальну цілісність нашої держави.

Нагадаємо, на честь приїзду до столиці України федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель центр Києва буде перекритий для автомобільного транспорту.

Раніше повідомлялося, що Ангела Меркель відмовилась від посади голови Християнсько-демократичного союзу.

ДЖЕРЕЛОРБК-Украина