Невідомі хулігани жбурляли каміння у потяг “Укрзалізниці”: розбиті два вікна

590
Невідомі хулігани жбурляли каміння у потяг "Укрзалізниці": розбиті два вікна - today.ua
Фото westnews.info

У неділю вночі, у потязі № 133/134 сполученням Івано-Франківськ – Миколаїв, невідомі вибили камінням вікна у вагонах, який під’їжджав до станції “Бердичів”.

За словами заступника директора департаменту пасажирських перевезень УЗ Олександра Красноштана, внаслідок дій невідомих осіб були пошкоджені вагони.

“У четвертому вагоні вибито вікно у тамбурі, а у п’ятому, купейному вагоні, вибито вікно у коридорі”, – зазначив представник перевізника.

Він повідомив, що вже на станції “Бердичів” механік поміняв вікна, аби люди комфортно дісталися до місця призначення.

Незважаючи на інцидент, затримки потягу не було. Постраждалих внаслідок події також немає.

Окрім того, представник “Укрзалізниці” наголосив, що це не “звичайне” хуліганство, адже подібні дії несуть загрозу пасажирам й працівникам рухомого складу, а також безпеці руху.

За його словами, такі “жарти” класифікуються як незаконне втручання у роботу залізничного транспорту, за що передбачені серйозні покарання.

Найчастіше, зазначив Олександр Красноштан, вікна у потягах б’ють підлітки, яке ще не досягли повноліття, але покарання, у більшості своїй, доводиться нести їхнім батькам.

Нагадаємо, у жовтні минулого року підлітки розгромили київську електричку сполученням Фастів – Київ. За даними “Укрзалізниці”, заподіяний збиток оцінюється у 200 тисяч гривень.