Невдахи тижня: астрологи назвали жінок трьох знаків Зодіаку, яким кінець січня подарує неприємності

Представниці трьох знаків Зодіаку можуть зіткнутися з неприємностями на своєму шляху наступного тижня – у період із 23 до 29 січня. Астрологи розповіли, кому саме варто бути обережними, щоб не зіпсувати собі життя.

Невдахи тижня: астрологи назвали жінок трьох знаків Зодіаку, яким кінець січня подарує неприємності - today.ua

Жінки-Близнюки

На представниць цього знака на Зодіаку чекає непростий тиждень. Астрологи рекомендують Близнюкам категорично уникати людей, які намагатимуться ними маніпулювати, переслідуючи виключно корисливі цілі. Щоб не допустити енергетичного виснаження, важливо включити здоровий егоїзм і зайнятися лише своїми справами. Саме час подумати про плани на майбутнє та почати їх реалізовувати. Легко не буде, але це не означає, що варто відкладати важливі справи на невизначений термін.

Невдахи тижня: астрологи назвали жінок трьох знаків Зодіаку, яким кінець січня подарує неприємності

Жінки-Леви

Цим жінкам потрібно звести нанівець спілкування з маловідомими людьми, виявляючи крайню обережність. Левів не так легко обдурити та звернути з наміченого шляху, але наступного тижня вони будуть як ніколи вразливі. Астрологи не рекомендують Левицям ділитися своїми секретами ні з ким, особливо з тими, хто хоча б раз не виправдав їхньої довіри.

Жінки-Водолії

Здоров'я Водоліїв може завадити наміченим цього тижня планам. Жінки цього знаку Зодіаку можуть відчути нездужання та всі справи відійдуть на другий план. Важливо зайнятися своїм самопочуттям, розібратися із харчуванням, приділити час спорту. Головне, не працювати до безсилля. Ви не зможете потім відновити втрачений ресурс. Подумайте про те, як би пережити тиждень без негативних наслідків.

Раніше астрологи назвали трьох знаків Зодіаку, які в пізньому віці зустрінуть справжнє кохання.

ДЖЕРЕЛОunian.net