“Неважливо, звідки гроші“: Кравчук зізнався в симпатії до Ахметова

Перший президент України Леонід Кравчук розповів про своє ставлення до українського олігарха Ріната Ахметова. Зокрема, Кравчук визнав, що симпатизує Ахметову, та для нього неважливо, звідки той бере гроші. Про це перший глава держави сказав в інтерв'ю журналісту Данилу Мокрику.

“Неважливо, звідки гроші“: Кравчук зізнався в симпатії до Ахметова - today.ua

Журналіст поцікавився, як Леонід Кравчук ставиться до бізнесмена, і що думає про законність його стану.

Колишній президент одразу почав стверджувати, що гарно до нього ставиться, і Ахметов допомагає людям, і не має значення, звідки він бере на це гроші.

На його думку, одні тільки питання про це означають, що журналіст сумнівається в законності отримання коштів, але поки факт скоєння злочину олігархом не буде доведено в суді, Мокрик не має права висловлювати такі припущення, і лише шкодить ними українському суспільству.

Варто також зазначити, що крім Ахметова, Кравчук сказав в інтерв'ю про роботу з кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком, про підтримку лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко і Віктора Януковича.

Нагадаємо, раніше перший президент України Леонід Кравчук розповів про головні недоліки п'ятого президента Петра Порошенка.