“Не зроблено нічого“: Зеленський чекає пояснень від місцевих органів влади щодо зниження тарифів на тепло

Президент України Володимир Зеленський закликав органи місцевих влад вирівняти зниження вартості теплопостачання на 25-30%. Про це повідомляється на сторінці Зеленського в Facebook.

“Не зроблено нічого“: Зеленський чекає пояснень від місцевих органів влади щодо зниження тарифів на тепло - today.ua

Глава держави повідомив, що в Чернівецькій та Миколаївській областях "не було зроблено нічого" для зниження сум у платіжках за тепло.

"Заслухав звіт про зменшення сум у грудневих платіжках за теплопостачання. Завдання номер один – отримати пояснення від місцевої влади Чернівецької та Миколаївської областей, де для зниження нарахувань із незрозумілих мені причин не було зроблено нічого", - зазначив Зеленський.

Президент також написав про необхідність вирівняти зниження нарахувань у платіжках на 25-30% по всій Україні.

"Завдання номер два – вирівняти зниження до 25-30% в усіх областях країни", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, приблизно півсотні жителів Малина Житомирської області зібралися біля управління газового господарства і демонстративно спалили платіжки за послуги з транспортування газу. На відео можна побачити, як люди підпалюють свої платіжки і кидають їх на землю.

Також раніше повідомлялось, що за словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, станом на січень 2020 року тарифи на тепло знизилися на 30% в Києві та ще у 21 області країни.