Війна показала справжні обличчя не тільки людей, а і бізнесів. Поки одні не наважуються піти з російського ринку, інші всіляко наближують перемогу: запроваджують пільгові умови для земляків, волонтерять. Останнє варте особливої уваги. Як би пафосно це не звучало, в тилу теж є герої, і їх треба знати.
У цій статті ми розкажемо, як і кому допомагає портал для пошуку роботи в Україні jobs.ua. Йдеться не лише про актуальні вакансії.
Волонтерські ініціативи, що знайшли підтримку
Кому допомагає компанія? Ось стислий перелік:
- Письменнику, журналісту, режисеру, музиканту і патріоту Руслану Горовому. Нині волонтер, до війни він готував проєкт «Служба розшуку дітей» та різними способами підтримував українську культуру. Зараз допомагає мешканцям Київщини, постраждалим від російської агресії: доставляє у напівзруйновані села та містечка ліки і гігієну, будматеріали, винаймає майстрів для відбудови помешкань. Чоловік та його друзі називають себе «циганським табором», а пересуваються на автомобілі, подарованому компанією Jobs. Завдяки цьому допомога швидко прибуває туди, де її потребують найбільше.
- Ще один рух, що знайшов підтримку, — волонтерський центр Гасло ГО «Об'єднане коло». Діяльність організації багатопланова. Це допомога і військовим, і цивільним, і переселенцям — усім, хто боронить нашу державність або опинився в скрутній ситуації та потребує допомоги.
- Не залишилася компанія байдужою і до діяльності УКМО, українського культурно-мистецького об'єднання, яке очолюють Дмитро Бібік та Ерфан Набієв. Адже не можна залишатися осторонь, коли земляки потребують допомоги.
Більше інформації – на сайті компанії.
Як працює портал Jobs.ua в умовах війни
А як щодо основної діяльності компанії? Майданчик з пошуку роботи так само функціонує, аби роботодавці й пошукачі знаходили одне одного. Хоча останні місяці для багатьох сфер стали кризовими, вакансій вистачає. Серед найзатребуваніших нині:
- робота водієм;
- кухар;
- продавець-консультант;
- менеджер з продажів (у тому числі віддалено);
- бухгалтер.
Середня заробітна плата тримається на рівні 15 тисяч гривень, в деяких регіонах трохи вища. Часто це питання пропонують обговорити на співбесіді.
Аби вакансії закривалися швидше та ефективніше, Jobs пропонує пільгові умови на публікацію оголошень. У складний період бізнес має підтримувати бізнес, врешті-решт це позитивно вплине на економіку. Авторам оголошень пропонують скористатися популярними послугами безкоштовно або за символічну плату. Зараз мета сайту — не заробити, а зробити сервіс максимально доступним, допомогти бізнесам відновитися. Зважаючи на те, що компанія бере активну участь у волонтерстві, то і частина надходжень від клієнтів перераховується на підтримку вже названих ініціатив.
Бізнеси, які користуються дошкою оголошень, закликають робити те саме. Вдалося заощадити на публікаціях? Зробіть внесок на добру справу, якщо відчуваєте таку потребу.