”Не інвестує ні копійки”: СЕО Lifecell “наїхав” на Київстар

"Не інвестує ні копійки": СЕО Lifecell "наїхав" на Київстар - today.ua
Loading...

СЕО Lifecell Ісмет Язиджи заявив, що мобільний оператор “Київстар” не інвестував жодної копійки у впровадження мобільного інтернету в сільскій місцевості. Про це СЕО Lifecell сказав в інтерв’ю українському інтернет-виданню.

Як відомо, зараз на кону одні з найцінніших частот в Україні – в діапазоні 900 МГц. Вони дадуть можливість надати 4G-інтернет по всій країні. Але найбільший GSM-оператор “Київстар” і найбільший CDMA-оператор “Інтертелеком” ніяк не можуть домовитися.

На запитання журналіста про те, яку зі сторон в цій ситуації підтримує СЕО Lifecell, він зазначив, що взагалі не бачить двох сторін в цьому конфлікті.

“Я взагалі не бачу двох сторін в цьому конфлікті – “Київстар” і “Інтертелеком”. Я бачу тут тільки одну сторону. А ще я хочу передати привіт моєму другові Олександру Комарову (СЕО Київстар, – ред.). Прочитав його інтерв’ю, яке вийшло у на Liga.Tech. І він там фактично передає нам привіт”, – сказав Язиджи.

При цьому він наголосив, що “Київстар” не вкладає грошей в забезпечення мобільним інтернетом сільске населення.

“Але я хотів би запитати їх: чому “Київстар” як компанія – безумовний лідер, яка так багато років заробляє неймовірно великі прибутки в цій країні, за весь цей період не інвестувала взагалі жодної копійки для того, щоб впроваджувати мобільний інтернет в сільській місцевості? Я вважаю, що у всіх жителів країни незалежно від місця проживання повинен бути однаковий доступ до мобільного інтернету”, – наголосив він.

Нагадаємо, “Київстар”, Vodafone Ukraine, Lifecell та “Інтертелеком” повинні отримати нові 4G-ліцензії у березні 2020 року, однак з боку “Київстар” є деякі проблеми в цьому питанні.

Київстар дарує безлімітне користування соцмережами
Київстар повідомив приємну новину, що з 15 листопада 2019 року збільшує кількість послуг у тарифі "Київстар Родина" без зміни вартості. На офіційному сайті мобільного оператора...
Могилевська засвітила пишний бюст: “Подивіться, яке тіло!”
Наталія Могилевська останнім часом почала проявляти себе набагато активніше. І це українській співачці вдається просто чудово. Фанати зірки не встигли відійти від її шикарного виступу...
Скрізь паскудить: Оля Полякова поскаржилася на подарунок молодшої дочки, краще б захотіла останній iPhone
Оля Полякова розповіла про поповнення в їх великому сімействі і поскаржилася на те, що їй дуже важко справлятися з двома вихованцями. Як виявилось, її молодша...
ТОП-5 найбільш агресивних порід собак
Собаки по праву вважаються найкращими друзями людини, проте багато з них не настільки доброзичливі, як здається на перший погляд. Будь-яка собака може вкусити, навіть та,...