Не блищать розумом: ТОП-3 породи собак, яким доводиться повторювати сто разів

Собака, безумовно, дуже розумна і кмітлива тварина. Однак, не всі породи собак настільки блищать розумом, що розуміють господаря з першого слова. Деякі вихованці дуже складно піддаються дресируванню, і їм доводиться повторювати по сто разів. Господарям цих порід потрібно набратися терпіння, адже крім високого інтелекту у собак є й інші сильні сторони. Представляємо до вашої уваги ТОП-3 породи собак, яких вважають дурними через їх нерозторопність.

Не блищать розумом: ТОП-3 породи собак, яким доводиться повторювати сто разів - today.ua

Мастиф

Не блищать розумом: ТОП-3 породи собак, яким доводиться повторювати сто разів

Собаки цієї породи дуже добродушні. Мастіфи відрізняються покорою і послухом, але у них вкрай слабка концентрація уваги. Вивчення навіть самої простої команди у них займає чимало часу, і що прикро, всю засвоєну інформацію вони забувають дуже швидко. Незважаючи на свій грізний вигляд, мастіфи дуже ніжні собаки. Вони часом занадто пасивні і ліниві. Собака з радістю пролежить півдня на дивані, і ніякі ваші вмовляння зрушити її з місця не будуть працювати.

Бассет-хаунд

Не блищать розумом: ТОП-3 породи собак, яким доводиться повторювати сто разів

Представники цієї породи виглядають вельми незграбно за рахунок своєї сумної морди, обвислих вух і широких лап. Бассети були виведені для вистежування дрібної дичини, тому в крові вони природжені мисливці. У всіх інших життєвих ситуаціях ці собаки безсилі. Навіть на прогулянці від них не можна відводити погляд, так як бассет-хаунди схильні до раптових "зникнень". Ці собаки дуже тонко відчувають психоемоційний стан господаря і легко під нього підлаштовуються. Тому бассет-хаунди стануть для вас вірними друзями і компаньйонами.

Афганська борза

Не блищать розумом: ТОП-3 породи собак, яким доводиться повторювати сто разів

Ці собаки не наділені високим інтелектом. Афганські хорти дуже елегантні і красиві, але займатися їх вихованням завдання не з простих. Слухати і виконувати команди ці собаки не готові. Вони краще залишаться голодними, ніж будуть підкорятися і робити все те, що їм скажуть. Свободу хорти цінують понад усе, тому якщо маленького цуценя ще є шанс налаштувати під свій ритм життя і чогось навчити, то дорослі особини настільки волелюбні, що їх приборкати вкрай складно.

Раніше повідомлялося, які породи собак не мають звички тікати від господарів і завжди ходять за ними по п'ятах.

ДЖЕРЕЛОussurmedia.ru