Названо реальну собівартість Samsung Galaxy S10

517
Названо реальну собівартість Samsung Galaxy S10 - today.ua

Реальна собівартість нового смартфону Samsung Galaxy S10 становить $420, що на $40 більше, ніж вартість торішньої модель Galaxy S9+. Про це повідомляють експерти з сайту TechInsights.

Як зазначається, найдорожчим компонентом Galaxy S10 є унікальний в своєму роді Super AMOLED-екран, який окремо коштує $86,5. На другому місці за ціною знаходиться процесор Exynos 9820 з вбудованим в нього LTE-модемом. Даний модуль оцінений в $70,5.

Система з п’яти камер обходиться виробнику в $56,5, а за оперативну пам’ять і флеш-пам’ять  доводиться віддавати $50,5 (йдеться про базову модель з 8 Гб оперативної і 128 ГБ постійної пам’яті). Решту вартості Samsung Galaxy S10 в Plus-версії складають відчутно дешевші компоненти, на зразок батареї, роз’ємів, тощо. При собівартості в $420, купити цей мобільний пристрій в початковій конфігурації українцям пропонують за $1200.

Зважаючи на те, що у собівартість Samsung Galaxy S10 не включені витрати на дослідження, розробку, логістику, рекламу, а також на багато інших сфер, виробник все одно продає свою продукцію в 2 – 3 рази дорожче, ніж вона повинна коштувати насправді.

Today.ua повідомляв, що з 26 квітня складаний смартфон Samsung Galaxy Fold з’явиться у вільному продажі.