Названий самий несподіваний штраф, який загрожує автомобілістам

В Європі кожному водієві загрожує штраф за автомобіль з працюючим двигуном у дворі, який влітку не глушить машину заради кондиціонера, а взимку - заради прогріву двигуна. За таку поведінку водію-егоїсту світить штраф. Саме про такий штраф повідомляє автомобільний портал Autonews.ua.

Названий самий несподіваний штраф, який загрожує автомобілістам - today.ua
Фото: autonews.ua

Температуру понад 35 градусів взагалі витримати, перебуваючи в салоні, неможливо. Принаймні, перші кілька хвилин, поки з кондиціонера не почне дути прохолодне повітря. Щоб відразу сісти в охолоджений автомобіль, багато автомобілістів заводять двигун перед тим, як сісти за кермо, включають кондиціонер і чекають. Проте ж це не тільки невиправдана шкода навколишньому середовищу, але і порушення нормативних вимог.

Закон про дорожній рух свідчить, що при використанні транспортних засобів забороняється проводити зайвий шум і вихлопні гази, яких можна уникнути, і, зокрема, забороняється надмірно експлуатувати двигуни і занадто голосно грюкати дверима транспортного засобу.

Це говорить про те, що будь-який водій, який запускає двигун стаціонарного транспортного засобу тільки для того, щоб нагріти або охолодити автомобіль, теоретично порушує закон. Штраф за таке правопорушення в Європі становить 10 євро.

Раніше ми писали, як заощадити на паливі та не нашкодити двигуну.

Нещодавно Today.ua назвав автомобілі, які з часом не іржавіють.

Нагадаємо, В Україні з 24 серпня 2019 року почнуть нещадно штрафувати за їзду на «євробляхах».