Названі найнадійніші автомобілі з пробігом

За підсумками опитування 18 тисяч автовласників, які експлуатують автомобілі з пробігом, щомісячний британський автомобільний журнал What Car назвав найбільш надійні транспортні засоби віком до 10 років. Про це повідомляє сайт автомобільних новин Autonews.ua.

Названі найнадійніші автомобілі з пробігом - today.ua
Фото: toyota-ua.com

Перемогу в рейтингу здобув хетчбек Toyota Yaris з рейтингом надійності 99,1%. Лише 9% власників субкомпактного авто повідомили про проблеми, які з'являються під час експлуатації. Найчастіше вони виникали з електронікою.

На другому місці рейтингу опинився компактний гібрид Lexus CT з рейтингом надійності 98,8%. Замикає трійку лідерів кросовер Audi Q3 з дизельним двигуном, у якого рейтинг надійності складає 96,5%.

За ними слідують кросовер Mitsubishi ASX (96,3%), Seat Leon (95,9%), Lexus RX (95,4%), Honda Civic (95,0%), Honda CR-V (94,6%), Honda Jazz (94,2%) і Volkswagen Touareg (94,1%).

Тобто, як виявилося, в десятці кращих за надійністю автомобілів сім моделей японських виробників.

А ось найненадійним старим автомобілем читачі назвали BMW 1 Series, у якого рейтинг склав 40,1%. За ним ідуть Ford Kuga (44,2%) і Nissan Qashqai (55,4%).

Нагадаємо, раніше в Мережі показали, як німці позбуваються непотрібних старих автомобілів. Оскільки автомобіль в Німеччині набагато простіше купити, ніж потім від нього позбутися, німці охоче сплавляють свої б/в авто в країни Східної Європи.