Названа причина смерті вокаліста The Prodigy

291
Названа причина смерті вокаліста The Prodigy - today.ua

Причиною смерті вокаліста популярної британської групи The Prodigy Кейта Флінта журналісти називають тяжку депресію, яка спровокувала його рішення про самогубство. Музикант покінчив з собою через деякий час після розлучення з дружиною – моделлю з Японії Маюмі Каї. Про це повідомляє видання The Sun.

Інформоване джерело повідомляє, що останнім часом Кейт Флінт скаржився на депресію. Раніше він був змушений виставити на продаж будинок у графстві Ессекс, що у Великобританії. Журналісти пишуть, що в цьому особняку він жив разом зі своєю дружиною. Через кілька днів після того, як він виставив будинок на продаж, Флінт вчинив самогубство. Ще за однією версією, на рішення покінчити з собою могли вплинути заборонені препарати. Не виключено, що музикант знову пристрастився до наркотиків після розлучення з дружиною.

В інтерв’ю вокаліст The Prodigy не раз говорив про те, що дружина буквально врятувала його від смерті, оскільки багато років він боровся з залежністю від алкоголю і заборонених препаратів. На японській моделі Флінт одружився в 2006 році, їх шлюб тривав понад 12 років. Журналісти повідомили, що дружина Флінта дізналася про його смерть в той момент, коли перебувала в Японії. Знаменитий музикант помер 4 березня, на 50-му році життя. Тіло знайшли у його будинку в Данмоу.

Кейт Флінт народився 17 вересня 1969 року в Лондоні. Отримав світову популярність в складі групи The Prodigy, яка розпочала свою діяльність на початку 1990-х рр., заснувавши жанр бігбіт. Свої вокальні дані вперше проявив в композиції Firestarter, яка відразу підняла групу на першу позицію в чарті UK Singles Chart. Останнім кліпом групи за участі Кейта Флінта стала відеоробота на пісню Timebomb Zone (2018).

Раніше повідомлялося, що російський пародист Олександр Пєсков потрапив до реанімації.

загрузка...