Названа найсексуальніша нація світу

Українців визнали найсексуальнішою нацією світу. Про це повідомив туристичний портал Big 7 Travel за підсумками власного опитування. Наголошується, що всього в цьому рейтингу - 50 національностей. На другому місці посіли данці, а на третьому — філіппінці.

Названа найсексуальніша нація світу - today.ua

«Українці володіють вражаючою зовнішністю і легко перемогли у нашому опитуванні за 2019 рік. Хто може з цим не погодитися? Не дивно, що так багато моделей родом звідси», — написали автори рейтингу про українців.

Також до першої десятки потрапили бразильці, австралійці, південноафриканці, італійці, вірмени, англійці і канадці. Французи зайняли 12-е місце, іспанці на 16-му, чехи — 18-є. А ось росіяни опинилися на 33-му, німці — на 44-му, американці — на 45-м. Замикають список топ-50 найсексуальніших націй світу ірландці.

Стало відомо, що для складання рейтингу портал Big 7 Travel опитав вибірку чисельністю 8,5 тисячі респондентів з 1,5 млн своїх користувачів. При цьому учасникам не роз'яснювали значення терміну «сексуальний», тому вони ранжирували нації у відповідності з власним тлумаченням цього слова.

Раніше Україна стала лідером у рейтингу смертності через неправильне харчування.

ДЖЕРЕЛОunn.com.ua