Назарбаєв оголосив про відставку

301
Назарбаєв оголосив про відставку - today.ua

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв склав повноваження глави держави. Про це Нурсултан Назарбаєв оголосив у прямому ефірі 19 березня в спеціальному зверненні до нації.

«Я прийняв рішення припинити свої повноваження в якості президента», – цитує Нурсултана Назарбаєва «Інформ Бюро».

Повідомляється, що за законом Казахстану, повноваження глави держави переходять до голови Сенату Казахстану.

Нурсултан Назарбаєв очолював Казахстан з квітня 1990 року. У квітні 2015 року його переобрали на п’ятий президентський термін на дострокових виборах. На них він набрав 97,75% голосів виборців. 6 липня Назарбаєву виповниться 79 років.

Нагадаємо, раніше Порошенко та Назарбаєв були зацікавлені в активізації динаміки політичного діалогу між Україною і Казахстаном. Повідомлялося, що Україна і Казахстан посилять взаємодію між державами в рамках міжнародних організацій. Зокрема, 25 вересня 2018 року в рамках 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН відбулася зустріч міністрів закордонних справ України і Казахстану Павла Клімкіна та Кайрата Абдурахманова. Також нагадаємо, що Казахстан, на відміну від Білорусі, утримався на засіданні Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку проти голосування ініційованої Україною резолюції «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м.Севастополь (Україна), а також частин Чорного та Азовського морів».

загрузка...