Наїхав на ногу поліцейському: під час акції у Золотому затримано двох військових, вилучено до десятка рушниць

Під час акції українських військових "Останній блокпост" у Золотому Луганської області було затримано двох активістів, а також вилучено до десятка рушниць. Про це повідомляє поліція Луганської області.

Наїхав на ногу поліцейському: під час акції у Золотому затримано двох військових, вилучено до десятка рушниць - today.ua

Правоохоронці затримали двох військових та вилучили вогнепальну зброю на блокпості у Кремінній.

Зазначається, що сьогодні зранку, 9 жовтня, до блокпоста у Кремінній під’їхало 25 автомобілів з учасниками акції "Останній блокпост". Колона протестувальників рухалась до Золотого, де ветерани АТО і ООС хотіли запобігти розведенню військ. Унаслідок суперечки між спецпризначенцями "Миротворця" та військовими правоохоронці затримали водія одного з автомобілів, який наїхав на ногу поліцейському, та ще одного учасника колони, який перебував у розшуку. Крім того, співробітниками поліції було вилучено шість одиниць мисливської вогнепальної зброї, яку після перевірки повернуть власникам.

В поліції стверджують, що наразі ситуація знаходиться під контролем.

Нагадаємо, раніше було опубліковано відео суперечок між ветеранами АТО і ООС та правоохоронцями.

Ветерани та учасники акції підійшли до блокпосту, проте поліція їх не пускала. Як повідомляють очевидці в соцмережах, поліцейським була дана команда “До бою”, щоб вони відкривали вогонь по тим, хто хоче прорватися через блокпост в Кремінній.