Навіщо класти туалетний папір у шафу з одягом: корисний лайфхак, про який багато хто не здогадується

Рулон звичайного туалетного паперу допоможе впоратися з однією популярною побутовою проблемою. Багато хто стикався з тим, що одяг у шафі починає з часом дивно пахнути. Причин може бути кілька. Це і зайва волога, запах від самої шафи або неправильне зберігання одягу – наприклад, якщо покласти до чистих речей не дуже чисті.

Навіщо класти туалетний папір у шафу з одягом: корисний лайфхак, про який багато хто не здогадується - today.ua

Є кілька простих лайфхаків, як позбутися неприємного запаху у шафі. Найдешевший і найпростіший - метод із застосуванням туалетного паперу.

Туалетний папір добре вбирає запахи. Ця його особливість дозволяє боротися навіть із вогкістю та пліснявою в шафі. Все, що потрібно зробити, це покласти на полиці з речами один або кілька рулонів туалетного паперу. Якщо шафа велика, кладіть по рулону у кожному відсіку.

Можна додатково нанести на туалетний папір ефірну олію з ароматом, що вам сподобався. Такий лайфхак ще й допоможе надати одязі приємного аромату. Звичайно, у продажу є спеціальні "пахучки" для одягу, але можна заощадити та зробити домашній ароматизатор.

Навіщо класти туалетний папір у шафу з одягом: корисний лайфхак, про який багато хто не здогадується

Оскільки повітря в закритій шафі не циркулює, не дивно, що речі з часом починають вбирати вологу, а разом із нею сторонні запахи. Іноді не забувайте проводити ревізію в шафі та провітрювати її.

Раніше українців попередили про значне подорожчання туалетного паперу.

ДЖЕРЕЛОglavred.info