“Навчу за базар відповідати“: Дубінський відреагував на звинувачення у зв'язках з корупціонерами

Скандал з резонансним голосуванням в комітеті Верховної Ради з питань фінансів і податків, під час якого група депутатів від президентської партії "Слуга народу" відмовилася підтримати позицію керівництва політсили, отримав продовження. Зокрема, нардеп Олександр Дубінський записав відповідне відеозвернення до керівництва "Слуги народу".

“Навчу за базар відповідати“: Дубінський відреагував на звинувачення у зв'язках з корупціонерами - today.ua

Слід зазначити, що комітет приймав рішення щодо законопроектів, які, як стверджується, здатні ліквідувати корупційні схеми, з якими пов'язують колишнього нардепа Антона Яценко. Втім, 11 народних депутатів відмовилися за них голосувати.

Через це нардепів почали звинувачувати у зв'язках з корупціонерами і отриманні хабарів. У відповідь на ці звинувачення, в тому числі і з боку керівництва "Слуги народу", нардеп Олександр Дубінський зібрався пройти в прямому ефірі детектор брехні, про що заявив в своєму емоційному відеозверненні.

Нардеп також повідомив, що про дектектор брехні початково заговорили в керівництві "Слуги народу", однак потім "злились". Через це Дубінський закликав "відповідати за базар" та заявив, що все одно пройде перевірку на поліграфі.

Нагадаємо, раніше адвокати Порошенка подали в ДБР заяву на Дубінського за брехню.