Наталя Могилевська вперше розповіла про причини свого розлучення

2405
Наталя Могилевська вперше розповіла про причини свого розлучення - today.ua
Loading...

Популярна українська співачка Наталя Могилевська, яка давно не ділилася подробицями свого особистого життя, розповіла про свій перший офіційний шлюб із бізнесменом Дмитром Чалим. Їх союз, за словами артистки, “закінчився, не встигнувши початися”. Про це Могилевська розповіла в інтерв’ю для проекту “Накипіло” на Youtube.

Артистка зізнається, що в її житті на романтичні стосунки ніколи не залишалося часу. Можливо, саме тому у неї не складалися довгострокові стосунки з чоловіками. Наталя Могилевська проаналізувала, на що витрачає більшу частину часу, і була просто шокована. За її особистою статистикою, лише 5% залишалося на турботу про себе і особисті інтереси. Все інше займала робота.

“Я могла на 6 годин спізнитися на побачення. У мене, до речі, чоловік був харків’янин. Запитайте його, чому він перестав бути моїм чоловіком. Я говорила, що приїду в 7, а приїжджала до 11”, – згадує співачка.

Тоді вона поставила за мету переосмислити своє життя, систему цінностей, знайти відповіді на фундаментальні, вічні питання і досягти гармонії.

“Я двічі намагалася створити сім’ю, у мене не вийшло. Тому Я зайнялася собою, стала шукати, в чому причина”, – поділилася співачка.

“Я зрозуміла, що не витрачаю час. Я зупинила повністю своє життя. Почала працювати над собою, розбиратися. Влаштувала щось типу Інституту щастя, знайшла багато педагогів”, – зізналася вона, після чого повністю переосмислила цінності і з новими силами стала ретельно і скрупульозно вибудовувати своє життя”, – поділилася Наталя Могилевська.

Незважаючи на те, що у Наталі Могилевської було два офіційних шлюби, вона вважає, що справжній шлюб в її житті був лише один, і це стосунки з бізнесменом Єгором Долініним. У відносинах з Наталією чоловік виховував трьох чудових доньок від першого шлюбу: Василину, Варвару і Вероніку.

“Якщо чесно, я вважаю, що у мене було не два шлюби, а лише один – справжній. Це відносини з Єгором Долініним. Протягом п’яти років я виконувала обов’язки господині дому і жінки, яка повинна піклуватися про свого улюбленого чоловіка і його дітей”, – прокоментувала свій другий шлюб Могилевська.

Раніше Наталя Могилевська вибачилася за відверті фото в купальнику, якими вона поділилася зі своїми підписниками в Instagram.

З 1 жовтня українці будуть отримувати субсидії по-новому: що змінилося
В Україні з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг, а безробітні, які не стояли на обліку в Центрі зайнятості, мають право на зимову субсидію...
“Мене різонуло”: Розенко в шоці від підвищення мінімальної зарплати до 5000
Колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що в нашій країні на сьогоднішній день створені всі умови для підвищення мінімальних зарплат до рівня 6500-7000 гривень. Тим...
“Стильна, як завжди”: Олена Зеленська приємно здивувала голлівудських зірок своїм образом
У рамках форуму Ялтинської європейської стратегії (YES), який стартував у Києві 14 вересня, Володимир та Олена Зеленські зустрілися з голлівудськими акторами Мілою Куніс і Ештоном...
Тарифи на комуналку можна знизити: що вимагають від українців
Якщо змінити в Україні систему тарифоутворення та не прив’язуватися до європейських цін без прив’язки до європейських зарплат, лише тоді можна говорити про зниження тарифів на комунальні...
Бонуси до пенсії: хто першими отримає надбавки
Українські пенсіонери можуть отримати додаткові бонуси до своєї щомісячної пенсії. Така пропозиція діє для тих, у кого стаж перевищує загальну норму. В статті 28 Закону...
Субсидії в опалювальний період: які зміни чекають на українців
Через місяць в Україні стартує опалювальний період. Команда президента Зеленського неодноразово заявляла про те, що отримувачів субсидій в новому сезоні має стати більше. Крім того,...