Наталя Могилевська покинула Київ

522
Наталя Могилевська покинула Київ - today.ua

Співачка Наталя Могилевська завершила першу частину концертного туру по Україні і вирішила на якийсь час переїхати з Києва до Харкова. Про це артистка повідомила на своїй сторінці в Instagram, зазначивши, що саме в цьому місті на неї чекають цікаві проекти.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Я вирішила переїхати в Харків на деякий час. Через непереборного тяжіння 🙂 вранці я буду з дітьми в тільки що відкрився філії моєї дитячої Школи @talantschool на Полтавському шляху, а вечорами – на Слобожанській Лізі Сміху. Вчора я провела приголомшливий вечір, і тепер у мене є дві «мої» команди. Повірте, мені самій цікаво, що з цього вийде. Окрема подяка “Двом Товаришам” Ігоря Діденка та Глібу Тимошенко. Те, що ви організували – це дуже круто. Дух, настрій, команди, організація – рівень заходи найвищий! #могилевська #наталія могилевська #лигасмеха #лігасміху #лигасмехахарьков #слобожанскаялигасмеха #слобожанка #talantschool #харків #игорьдиденко #глебтимошенко #спасибі #довстречи #люблю

Публікація від Наталя Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)

Останні роки Наталя Могилевська проживала у Києві, де успішно готувалася до концертів, займалася танцями та брала участь у проектах. Але в березні 2019 року зірка вирішила приміряти на себе нове амплуа, ставши тренером гумористичного шоу “Ліга сміху”. У своїх інтерв’ю Могилевська не раз заявляла, що гумор – це не її сильна сторона. Тому вона погодилася на участь в цьому проекті не випадково, а для того, щоб побороти свої страхи і комплекси. Їй дісталася команда учасників з Харкова, тому Наталя вирішила на час проекту переїхати до них, щоб разом готуватися до ефірів.

В рамках концертного туру по Україні під назвою “Шукай мене в серці!” Наталя Могилевська відвідала Вінницю, Чернівці, Одесу, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Кам’янське, Черкаси, Полтаву і Мелітополь. Останній концерт зірка провела у Запоріжжі, у місті, де познайомилися її батьки.

Today.ua повідомляв, що Тіна Кароль підписала контракт з міжнародним лейблом Bentley Records на запис англомовного альбому.

загрузка...