Настя Каменських потішила українців

Українська співачка Настя Каменських під час ранкової пробіжки під дощем зробила фото у спортивному одязі та без макіяжу. Співачка розмістила селфі в Instagram, розповівши у сторіс про погоду на вулиці.

Настя Каменських потішила українців - today.ua

Настя Каменських потішила українців

"На вулиці дощ, ось, бачите крапельки? У мене мокрі штани, все мокре. Але це так круто. Гарного дня і доброго ранку", – побажала співачка українцям, пробігаючи по вулиці.

На Каменських одягнута біла шапка її власного бренду NKsport, який вона презентувала у 2017 році. Саме тоді співачка запустила власну лінію спортивного одягу, яка дуже швидко почала користуватися попитом серед українців.

Фанати співачки оцінили фото та почали активно залишати коментарі. Їй вкотре нагадали про погану звичку тримати палець біля рота та звернули увагу на гарний манікюр.

"Красуня", "Красуня...яка ж ти Анастасія красива...", "Дуже хочу таку шапку, як у вас", "Настюша, ти супер!", "Гарні бровки", "Так тримати!", "Ти супер!", Бачите, обіцяла, а все одно нігті гризе", "Настя зробила манікюр і тепер хвалиться вже у двох постах", - написали фоловери.

Нещодавно Настя Каменських збентежила фанатів дивною позою на новому фото за столиком у столичному ресторані.

Today.ua повідомляв, що фанати Таїсії Повалій не впізнали її на фото після пластики.