Народні ліки від коронавіруса: у В’єтнамі почали продавати зелені CoronaBurger

Народні ліки від коронавіруса: у В'єтнамі почали продавати зелені CoronaBurger - today.ua

Народні ліки від COVID-19 пропонують у В’єтнамі. Кажуть, що якщо з’їсти булку, схожу за формою на коронавірус, то сама інфекція вже перестане загрожувати здоров’ю.

Згідно з в’єтнамським повір’ями, якщо ви чогось боїтеся, то просто з’їжте це. Тоді у вашій підсвідомості запишеться інформація, що хвороба була, але її вдалося перемогти. Відповідно, реальний коронавірус COVID-19 уже не зможе причинити вам шкоди.

Керуючись стародавніми в’єтнамськими переказами, заповзятливий шеф-кухар з Ханою налагодив виробництво зелених гамбургерів, випечених у формі коронавіруса, що тримає у страхові весь світ.

Ідея знайшла відгук у багатьох співвітчизників Хоанг Тунга, щодня в нього розкуповують масу булок-вірусів. В’єтнамці кажуть, що поїдання таких незвичайних гамбургерів дійсно приносить моральне полегшення, і пропадає страх підхопити небезпечну інфекцію.

Хоанг Тунг в бесіді з журналістами розповів: "У нас є таке повір’я, що якщо ви чогось боїтеся, то просто потрібно це з’їсти. Ось чому коронавірус більше не страшний після того, як ви з’їсте гамбургер у формі самого вірусу. Такий спосіб мислення дарує радість людям під час цієї пандемії".

Зазначимо, що у В’єтнамі ситуація з епідемією коронавіруса деякий час була досить стабільною. COVID-19 був виявлений у кількох місцевих жителів, всі вони вже видужали. Однак, коли в країну хлинули натовпи туристів, епідемія спалахнула з новою силою. Зареєстровано 148 нових випадків зараження. Влада прийняла рішення закрити більшість підприємств, закрити кордон, а людей відправити в самоізоляцію.

Продуктові магазини і деякі мережі ресторанів і кафе продовжують працювати. CoronaBurger користується чималим попитом. Творець "цілющою" зеленої булки розповів, що якщо з’їсти випічку у формі уособлення свого страху, то в нашій свідомості це буде виглядати так, як ніби ми вже перемогли"

Поки у В’єтнамі їдять CoronaBurger в цілях профілактики зараження коронавірусом, в Україні хворих лікують комбінацією з двох сильнодіючих препаратів. Що це за ліки, ефективність яких з’ясували лікарі з Франції?

Коли закінчиться епідемія коронавіруса в Україні: у МОЗ назвали дату
Коронавірус охопив вже 22 382 українців і забрав життя 669 осіб. У Міністерстві охорони здоров’я вже спрогнозували дату, коли в країні не зафіксують жодного нового...
Донька відчитала Аллу Пугачову за її скарги: “Сама собі робиш погано”
Ліза Галкіна накинулася на матір, Аллу Пугачову, через її скарги. Здоров’я мами, 71-річної Примадонни, викликає побоювання не лише в її чоловіка Максима Галкіна, але й...
Пенсія за віком: коли працюючі українці мають право отримувати гроші від держави
Пенсії за віком в Україні можуть почати отримувати жінки після досягнення 59,5 років і чоловіки – після досягнення 60 років. Крім певного пенсійного віку, при виході...
Синоптики приголомшили прогнозом погоди на червень: “Буде, як у травні…”
Погода в Україні в перший місяць літа мало чим буде відрізнятися від травневої погоди, але температура повітря все-таки буде вищою. Такий прогноз надав співробітник Укргідрометцентру Владислав...
Українці повинні заплатити податки за свої квартири і будинки: скільки вимагає держава
Українці в цьому році повинні заплатити податки за нерухомість, яка перевищує площу 60 кв. м для квартир і 120 кв. м для приватних будинків. Ті...