Нарешті не на сцені“: Притула розповів, як і з ким святкуватиме Новий рік

Сергій Притула, популярний український телеведучий, шоумен, волонтер і член партії "Голос" Святослава Вакарчука, розповів, як він зустрічатиме Новий рік. Так, за словами Притули, цьогоріч він нарешті проведе святкову ніч не на сцені, а в колі близьких та з келихом шаманського в руках.

Нарешті не на сцені“: Притула розповів, як і з ким  святкуватиме Новий рік - today.ua

За словами шоумена, останні декілька років в період зимових свят він був змушений ретельно працювати. Однак цього разу Притула вирішив зробити перерву і трохи відпочити, тому в ніч з 31 грудня на 1 січня він буде перебувати в колі близьких і рідних людей. А перед Різдвом Сергій Притула з компанією друзів та рідних відправиться в Карпати.

"За останні років 18 Новий рік я зустрічав не на роботі, можливо, разів зо три. Ця новорічна ніч буде четвертою, яку я проведу не з мікрофоном в руках, а, нарешті, з келихом шампанського в оточенні близьких людей: сім'ї, друзів, кумів... А поняття "відпустка" у мене почнеться з 2 січня. 1 січня у нас з шоу "Вар'яти" вже традиційно, четвертий рік, концерт у Вінниці. А з хлопцями у мене вже напевно років 10 графік зимової відпустки - як під копірку. З 2 по 5 (січня, - ред.) - це Карпати. Ми збираємося сім'ями, компаніями, куми, друзі, з дітками. 5 їдемо до мами в Збараж. 6, 7 - Святвечір, Різдво. 8 повертаємося з сім'єю до Києва. І з 9 по 17-19 ми з дружиною кудись летимо у відпустку", - розповів Притула.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський нагородив Притулу орденом “За заслуги” за його волонтерську діяльність.