Напередодні виборів БПП можуть перейменувати – ЗМІ

101
Напередодні виборів БПП можуть перейменувати - ЗМІ - today.ua

Напередодні виборів до Верховної Ради “Блок Петра Порошенка” може змінити назву. Про це йдеться в матеріалі одного з українських інтернет-видань.

Зазначається, що чинний президент України Петро Порошенко впевнений, що його партії потрібен серйозний ребрендинг напередодні парламентських виборів. Зокрема, “Блок Петра Порошенка” може змінити назву.

“Очікувалося, що її (партію, – ред.) перейменують в “Солідарність”, але над назвою поки що думають. Можливо, партія стане “Європейської Солідарністю”, яку будуть скорочувати “ЄС”, що буде нагадувати виборцям, що Порошенко – “головний євроінтегратор”, – йдеться в матеріалі ЗМІ.

Також є інформація, що перед виборами зміниться і склад партії. Зокрема Порошенко хоче набрати в список “молодих чистих людей”, які в своїх регіонах стали успішними завдяки реформам влади. Очікується, що партія, балансуючи, буде “міксувати” молодих осіб з “авторитетами”.

“Наприклад, в своєму списку Порошенко хоче бачити Рефата Чубарова і Мустафу Джемілєва, громадського діяча Ігоря Козловського, героя України Володимира Жемчугова”, – зазначає видання.

Як відомо, чергові вибори до Верховної Ради мають відбутися 27 жовтня 2019 року.

Раніше повідомлялось, що генпрокурор України Юрій Луценко передумав іти на парламентські вибори.

загрузка...