”Накопичилося дуже багато проблем”: Лукашенко збирає глав країн ОБСЄ

1164
"Накопичилося дуже багато проблем": Лукашенко збирає глав країн ОБСЄ - today.ua

У регіоні Організації з безпеки і співробітництва в Європі накопичилося багато проблем. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі у понеділок, 29 квітня, з головою Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі, передає прес-служба глави РБ.

“Погодьтеся, що накопичилось дуже багато проблем у нас тут у спільному будинку, які треба вирішувати: й Нагорний Карабах, й Придністров’я, багато інших менш значущих і звучних проблем. Додалася Україна”, – зазначив Олександр Лукашенко, додавши, що закривати очі на організацію безпеки на Європейському континенті ні в якому разі не можна.

Олександр Лукашенко зазначив, що з 2010 року на майданчику ОБСЄ не проводяться зустрічі глав держав, на яких обговорювалися питання, які потребують негайного реагування.

“Якщо не вдасться вирішити, то хоча б намітити шляхи, перспективи якісь. В іншому випадку навіщо створювали організацію?”, – заявив Лукашенко, зазначивши, що ОБСЄ може розраховувати на підтримку Білорусі.

У свою чергу Георгій Церетелі висловив згоду з главою РБ, що в регіоні ОБСЄ існують проблеми, що вимагають обговорення і вирішення.

“Коли у сусідів проблеми, це і твої проблеми”, – погодився голова Парламентської асамблеї.

Зазначимо, ОБСЄ налічує 57 держав-учасників по всьому світу, охоплюючи три континенти – Північну Америку, Європу та Азію.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко несподівано перервав свій візит у Китай, образившись на російського президента Володимира Путіна.

Також Тoday.ua повідомляв, що Олександр Лукашенко порівняв дії російських партнерів щодо закриття ринку для Білорусі з санкціями.

загрузка...