Найстрашніше - не вік і діабет: для якої категорії людей коронавірус виявився найнебезпечнішим

Коронавірус цілком можна вилікувати, якщо у людини немає особливих проблем зі здоров'ям та якщо вона відносно молодого віку. Найпопулярнішим є твердження про те, що коронавірус найбільш небезпечним є саме для людей похилого віку. Однак нещодавно вчені назвали категорію людей, яка є в групі найбільшого ризику, і це не пенсіонери та діабетики.

Найстрашніше - не вік і діабет: для якої категорії людей коронавірус виявився найнебезпечнішим - today.ua

Так, для людей, інфікованих коронавірусом, головну небезпеку становлять не вік або наявність таких захворювань як рак або діабет, а проблеми із зайвою вагою. До такого висновку прийшли дослідники з Медичної школи імені Гроссмана при Нью-Йоркському університеті.

В дослідженнях взяли участь понад 8 тисяч людей. Вчені з'ясували, що майже половина пацієнтів (46%), госпіталізованих з коронавірусом, була старше 65 років. Також вони виявили, що найбільш часто госпіталізували людей з ожирінням.

Згідно з результатами дослідження, навіть ті, кому менше 60 років, в два рази частіше потребують госпіталізації, якщо у них є ожиріння. За словами вчених, це пояснюється тим, що пацієнти з ожирінням більш схильні до інфекцій. Їхня імунна система намагається боротися з надлишком жиру в організмі, тому не бореться в повній мірі з вірусом.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, коли може настати пік епідемії коронавірусу.