”Нафтогаз” знайшов винних у зриві монетизації субсидій

884
"Нафтогаз" знайшов винних у зриві монетизації субсидій - today.ua

НАК “Нафтогаз України” вважає, що облгази Фірташа можуть зірвати монетизацію субсидій. Про це йдеться на сторінці “Нафтогазу” в “Фейсбуці”.

“Споживачі, яких обслуговують облгази Фірташа, почали питати, а де рахунки за лютий? Від послуг “Укрпошти” компанія, кажуть, відмовилася… Хто і як рознесе в цьому місяці паперові рахунки, поки не відомо. В електронному кабінеті створити рахунок неможливо, система на технічних роботах “, – йдеться в повідомленні” Нафтогазу”.

В “Нафтогазі” припускають, що таким чином в установах можуть щось “хімічити” з нормами, температурними умовами або рекомендованими платежами. У той же час в компанії відзначили, що причиною може бути спроба зірвати монетизацію субсидій.

“Вже стартувала монетизація субсидій. Гроші вперше отримали люди… Це правильний цивілізований підхід”, – відзначили в “Нафтогазі”.

В “Нафтогазі” вважають, що знищити монетизацію можна, “якщо розповісти, що люди не здатні платити самостійно, давайте, мовляв, повернемося до старої системи”.

“Для цього треба створити видимість поганих розрахунків і голосно про це сказати зі свого каналу. А немає рахунків – немає розрахунків. 104.ua, щиро сподіваємося, що ваша система скоро прийде в норму і що люди отримають свої рахунки вчасно. Адже коректно виставляти рахунки – це єдина функція ваших збуту”, – резюмували в “Нафтогазі”.

НАК “Нафтогаз України” закликав побутових споживачів природного газу без лічильників, які масово отримують платежі, нараховані на підставі завищених норм споживання, направляти відповідні скарги на урядову гарячу лінію за номером 15-45 (безкоштовно та цілодобово зі стаціонарних і мобільних телефонів).

Раніше повідомлялось, що українцям будуть відмовляти в призначенні субсидій у разі наявності заборгованості по комуналці. Перевірки отримувачів почнуться наприкінці опалювального сезону.

загрузка...