Над Донецьком підняли прапор України

1137
Над Донецьком підняли прапор України - today.ua

В окупованому Донецьку помітили прапор України. Жителі Донецька написали в соцмережах, що в мікрорайоні “Мирний” так званої столиці “ДНР” невідомі підняли синьо-жовте полотнище і поклали під нього коробочку, яка імітує вибуховий пристрій. На окупованому Донбасі, де кожен день стріляють і вбивають, до таких витівок відносяться як до хуліганства.

На оприлюдненому в соцмережах фото видно, що прапор розвивається на флагштоку.

“Слава Україні, Донеччани!”, “Хай би скоріше так було”, “Не фіга собі!”, “Сподіваюся, там камер навколо нема…” – написали коментатори під фото. Хтось навіть захоплено підкреслив, що українські націоналісти “граються” в Донецьку.

Також відомо, що на окупованих територіях Донбасу у бойовиків з’явився зенітно-ракетний комплекс (ЗРК) “Стріла-10”. Так звані “захисники” “ДНР” на сепаратистському телеканалі “Оплот” показали це озброєння і повідомили, що вони тепер можуть знищувати великі безпілотники на відстані до трьох кілометрів.

Нагадаємо, у німецькому місті Мюнхен почався судовий процес над племінником російського пропагандиста Дмитра Кисельова. Сина його брата, Сергія Кисельова, звинувачують у плануванні участі в бойових діях на Донбасі.

загрузка...